Поиск по этому блогу

Електромонтер

Важко уявити нашу працю і побут без електрики. її широко використовують у промисловості, на транспорті, у зв'язку, в медицині й мистецтві. Електрика дозволила створити нові технології виробництва і матеріали, яких немас в природі.
Час не стоїть на місці. Змінюється наше життя, прилади їло нас оточують. Важко порівняти побутові електроприлади, до яких ми звикли, і ті, що існували пів століття тому. Добре, якщо вони працюють справно. Але що робити, коли вийшла з ладу пральна машина, чи необхідно зробити монтаж пускової апаратури електродвигуна?
С два виходи із становища: викликати майстра, чи усунути несправність самому.
У нашому ліцеї Ви зможете здобути спеціальність по професії:«Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування ».
У ліцеї для даної спеціальності обладнані електротехнічна лабораторія з устаткуванням і стендами - планшетами для проведення виробничого навчання, кабінет спецтехнології , де проводяться теоретичні заняття по спеціальності та лабораторія для проведення лабораторно - практичних робіт. Для здобуття навиків виконання висотних робіт на опорах ліній електропередач обладнаний полігон з бетонними опорами. Заняття з виробничого навчання і теоретичні заняття проводять кваліфіковані спеціалісти поданій професії.
Перший набір на дану спеціальність в нашому навчальному закладі був здійснений в 70 х роках минулого століття. За цей період часу було підготовлено і випущено більше 1000 спеціалістів електромонтерів. Звичайно не всі з них працюють по спеціальності, але кожен з них може застосувати свої знання в побуті при ремонті електрообладнання.
За три роки навчання в нашому ліцеї ви можете здобути повну середню базову освіту і спеціальність «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування » 4 розряду.