Поиск по этому блогу

Муляр ,штукатур

Підготовка кваліфікованих робітників з будівельної професії в нашому навчальному закладі проводиться з 1987року. Саме в цьому році  вперше набрано групу з професії “Майстер сільського будівництва” в кількості 30 чол.
Назва професії на протязі часу змінювалася. З 2002 р. розпочато підготовку кваліфікованих робітників з професії “Муляр, бетоняр, штукатур, маляр”, а  з 2007 р. і по сьогоднішній день — ”Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник”.
За всі ці роки підготовлено 650 кваліфікованих робітників для будівельної галузі. Переважна більшість наших випускників працюють по даній професії.
У ліцеї для підготовки висококваліфікованих робітничих кадрів з даної професії створена відповідна навчальна — матеріальна база, що  включає в себе кабінети “Спецтехнології”, і “Матеріалознавства”, а також 3 майстерні: по мулярській справі штукатурних та лицювальних роботах. На базі даних майстерень майстри виробничого навчання проводять виробниче навчання, де учні набувають практичних навиків з  професії.
Підготовку майбутніх спеціалістів з професії  “Муляр, штукатур, лицювальник, плиточник” здійснюють викладачі та майстри виробничого навчання — справжні фахівці своєї справи .Серед них викладач Заверуха І.В. , майстри виробничого навчання Мудрий В.С. , Кобильник М.І. , Лазорчик І.І. . Свої знання та практичні навики вони вміло передають учням, навчають їх секретам будівельної справи.
Учні нашого ліцею які навчаються професії “ Муляр, штукатур, лицювальник-плиточник” приймають активну участь у конкурсах професійної майстерності на місцевому та обласному рівнях, де займають високі місця .