Поиск по этому блогу

Виховна робота


 Знаймо свої права

26.10.2016р. в навчальному закладі в рамках тижня правових знань і правової інформації проведено годину спілкування «Адміністративні правопорушення та відповідальність».
 
 
 Ми - нащадки козацького роду
25.10.2016р. в навчальному закладі проведено конкурс патріотичної пісні «Ми – нащадки козацького роду».День пам’яті та примирення.
06.05.2016р. на відзначення Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в ліцеї проведено мітинг-реквієм «Ми пам’ятаємо ваш подвиг» та урок мужності з переглядом документального фільму про Другу світову війну.
Учні та працівники ліцею взяли участь у поминальній службі за загиблими у Другій світовій війні та в антитерористичній операції на Донбасі. 
 
 

Дзвони Чорнобиля
26.04.2016р. на відзначення 30-х роковин Чорнобильської катастрофи в ліцеї проведено мітинг – реквієм «Пам’ятай Чорнобиль». Учні та працівники ліцею переглянули документальний фільм «Спецпроект Чорнобиль».
В бібліотеці поновлено тематичну поличку «Дзвони Чорнобиля».
 
 
 


  У вінок Кобзареві.
10.03.2016р. в ліцеї проведено усний журнал «У вінок шани Кобзареві».

Також на вшанування пам’яті Тараса Шевченка оформлено стінгазети «Пишаємося славою твоєю» та проведено літературну вікторину «Шевченкове слово в віках не старіє».
Умер співець! Але живуть
В серцях людей слова безсмертні,
І тихо по Вкраїні всій
Звучать його пісні славетні.

 
"Борімося-поборемо , нам Бог помагає"

02.03.2016р. в ліцеї відбувся творчий звіт художніх колективів та виконавців під гаслом «Борімося – поборемо, нам Бог помагає».
Порадували присутніх своїми виступами чоловічий вокальний ансамбль (художній керівник Іван Невінський), учні Павло Пухняк, Христина Сокальська, Альфред Качор, Олег Ковальчук, Христина Дубляниця.

Як завжди, гаряче аплодували глядачі виступам народного ансамблю танцю «Галичанка», керівником якого є Малгожата Качор. Найбільше оплесків подарували глядачі фольклорному дійству «Будзанівські гаївки», в якому взяли участь, як старша, так і молодша група «Галичанки».


 Освячення молитовно-духовного куточка

26.02.2016р. в ліцеї освячено молитовно – духовний куточок. Чин освячення провів отець Василь Олійник.
Учні та працівники ліцею матимуть змогу попросити здоров’я та Божої допомоги перед роботою та навчанням, подякувати Всевишньому за його ласку та милість, звернутися із щирою молитвою до Божої Матері.


Пам’яті Героїв Небесної Сотні 


19.02.2016р. в ліцеї проведено годину пам’яті, приурочену Дню Героїв Небесної Сотні «Хто загинув за Вкраїну, буде жити у віках».
Запалені свічки, хвилина мовчання, щира молитва за загиблими Героями
За Героями небо плакало,
Його сльози кропили квіти
І стікали дощами – відзнаками
Не від розпачу зболені плити.
Омивали загиблих склепіння,
А живі ще співали «Не вмерла…»
І просили у неба терпіння
Кожним з тисяч спазмованих нервів…


 

Пам’яті воїнів – афганців

           15.02.2016р. в ліцеї відбувся мітинг – реквієм на відзначення 27-ї річниці     виведення радянських військ з Афганістану.
Серед тих, хто загинув при виконанні інтернаціонального обов’язку в Республіці Афганістан – троє колишніх випускників нашого навчального закладу: Дисевич Ярослав, Крук Володимир, Пронишин Володимир.
Присутні запалили свічку пам’яті та вшанували загиблих хвилиною мовчання.

Засідання педагогічної ради

29.01.2016р. відбулося засідання педагогічної ради з порядком денним:

1. Система роботи педагогічного колективу з реалізації концепції національно – патріотичного виховання дітей та молоді.

2. Військово – патріотичне виховання та стан викладання предмета «Захист Вітчизни».

3. Інформація про виконання рішень попередніх педрад.

З першого питання доповідала заступник директора з ВР Голодюк О.П., котра наголосила, що сьогодні національно – патріотичне виховання - це не просто слова, а дійсно реальність котра формується на основі тих подій, що відбуваються в державі.

Виступаючі заступник директора з НВР Камуля М.Т., викладачі предмета «Захист Вітчизни» Бігановський В.А., Наконюшевська М.Є., майстер в/н Гейниш Г.І. наголошували на тому, що національно – патріотичне та військово – патріотичне виховання учнів сприяє єднанню, зміцненню соціально – економічних, духовних, культурних основ розвитку українського суспільства і держави.

День Соборності України22.01.2016р. на відзначення Дня Соборності України в ліцеї проведено мітинг – реквієм.З нагоди Дня Соборності України відбувся інтелект – турнір «Слава Україні» присвячений визначним діячам українського відродження доби ЗУНР – УНР.


Свято колядок і щедрівок

24.12.2015р. в ліцеї відбувся конкурс колядок і щедрівок. Хоча на дворі погода не зовсім зимова, проте веселі слова коляди, щирі віншування, побажання миру, добра, смачної куті та веселої коляди додали всім присутнім святкового настрою.
Красуня – ялинка, що росте на подвір’ї  ліцею, вбралася в новорічні шати і теж підняла настрій учням та працівникам ліцею.
 
 
 
 
 
 


Всеукраїнський тиждень права

З 07.12 по 12.12.2015р. в ліцеї проходив Всеукраїнський тиждень права. У рамках Тижня було проведено:

випуск стінгазет.

виховна година на тему: «За кожне життя разом».

конкурс знавців права.

круглий стіл: «Ти – людина, значить, маєш права», на якому був присутній старший інспектор Теребовлянського відділу поліції ТУНП в Тернопільській області майор поліції Сеньків І.М., який наголосив на забороні вживання алкогольних та тютюнових виробів, розповів про відповідальність за скоєння злочинів чи правопорушень.

День Збройних Сил України
03.12.2015р. в ліцеї відбувся святковий вечір, присвячений Дню Збройних Сил України.
Народна мудрість каже, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти цілющою водою із своїх джерел, але сама себе захистити не може: це свято справа тих, хто їсть хліб, п’є воду, милується красою рідної землі.
Разом з ведучою вечора Бальсіте Л.С. глядачі перегорнули сторінки історії нашої держави, сторінки становлення української армії.
Звучали щирі пісні, радував своїми виступами народний танцювальний колектив «Галичанка». Вшанували присутні тих, хто віддав своє життя за волю і незалежність України.

Ніхто не зупинить історії хід –
І стверджує нині 
і захід, і схід,
Будує свій дім Україна. 
Що ми є велика родина.

 
Моє здоров’я – здоров’я української нації

 1 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
Цій даті була присвячена профілактична акція «Моє здоров’я – здоров’я української нації», яку підготувала викладач Наконюшевська М.Є. Профілактика шкідливих звичок – це в першу чергу інформація про вплив на організм людини нікотину, алкоголю, наркотиків.
«Майбутнє наше – то лиш наша справа, лиш наших рук, і совісті, й ума».
Мета заходу: поглибити знання учнів про ВІЛ/СНІД та формувати усвідомлення того, що тільки власний досвід життя, поведінка та вчинки гарантують запобігання ризику інфікування ВІЛ; пропагування здорового способу життя.
«Життя  - це шанс, радість, щастя, заслужи його».
 

 

ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

 27.11.2015р. в ліцеї проведено: 

урок пам’яті «Ти кажеш, не було Голодомору?»;  
- пізнавально-виховну годину спілкування «Минуле, теперішнє та майбутнє у вчинках та діяннях українців» («Схід і Захід - голодна смерть»). 


   День Гідності та Свободи

 20.11.2015р. на відзначення Дня Гідності та Свободи в ліцеї проведено урочисту лінійку. Після виконання присутніми Державного Гімну України учні груп №21 та №23 у своїх виступах повернули присутніх у листопад 2013 року – лютий 2014 року, пригадавши з якими гаслами вийшли на Майдан студенти.
Лейтмотивом розповідей учнів були слова про те, що для всіх нас Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людської гідності.
Запалені свічки в руках учнів та викладачів стали даниною тим, хто на вічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою.
Тиждень з безпеки дорожнього руху

З 09.11 по 15.11.2015р. в ліцеї проходив
 Тиждень з безпеки дорожнього руху.
В програмі Тижня: 


1.Випуск стінгазет.  
2.Виховний захід з безпеки дорожнього руху.
3.Конкурс на кращого знавця правил дорожнього руху.

 Активними учасниками Тижня були учні групи № 11, 13, 14, 31, 33.


Зустріч з воїнами АТО
 
30 жовтня 2015р. в ДНЗ «Буданівський ПЛ» відбулося засідання метод комісії класних керівників, майстрів виробничого навчання, вихователів у формі інтерактивного семінару на тему: «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України ХХ століття». Свої погляди і дослідження, як їх використовувати в процесі національно-патріотичного виховання виклала вихователь Ліна Стапоно Бальсіте. Педагоги висловлювали своє бачення, адже коли перед очима зринають кадри із пораненими і вбитими героями, дивлячись їм у вічі ми розуміємо, що вислів «душу й тіло ми положим за нашу свободу» став для сучасної історії української нації не просто словами із Гімну.

          Герої минулого і сучасного віддали життя за кожного з нас!
 Не забуваймо про це!


            Про це йшлося і на зустрічі з воїнами АТО, колишніми випускниками ліцею Шкрибайлом Романом та Мялікгулиєвим Назаром. Вони розповіли учням та працівникам ліцею про нелегкі солдатські будні, про роботу волонтерів та їхню допомогу воїнам. «Найбільше хлопці на передовій чекають листів від дітей», - сказав Назар Мялікгулиєв.

Звучали вірші Назара, адже він випустив дві своїх збірочки.

Учні підготували воїнам невеличкі подаруночки. Даний захід організувала майстер виробничого навчання Гейниш Ганна Іванівна.
  Конкурс патріотичної пісні

29 жовтня 2015р. в ДНЗ «Буданівський ПЛ» відбувся конкурс патріотичної пісні.

У наш нелегкий час слово «патріотизм» зазвучало з новою силою, тому що кожен свідомий українець відчуває свою причетність до подій, що відбуваються на сході держави. Хтось захищає Україну зі зброєю в руках, хтось допомагає грошима чи продуктами, а хтось наполегливо вчить історію рідної держави, рідну мову, пісню, звичаї та традиції. З піднесенням та гордістю вимовляли учні слова про честь та звитягу, про державні символи, про рідний волелюбний народ, висловлюючи впевненість у тому, що мир і спокій у нашій державі залежить від усіх нас.
 Не розчаровуйсь в Україні,
Вір, що мине важка пора,
Розквітне пишний цвіт калини
В садах достатку і добра.

 
 
 
 
 
 

 

                               
ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

13.10.2015р. у рамках відзначення Дня захисника України в ліцеї було організовано перегляд документального фільму «Рейд». який розповідає про безпрецедентний рейд українських десантників в тилу ворога під час наступу російської регулярної армії на Донбасі.

Також було проведено відкриту годину спілкування «Пізнає свою історію - вона єднає» та інтерактивний семінар «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за незалежність України ХХ століття».
Олімпійський тиждень

З 21.09.2015р. по 25.09.2015р. в ДНЗ «Буданівський ПЛ» проходив Олімпійський тиждень. Метою проведення є пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму , розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення молоді до занять спортом.

В програмі Тижня був проведений Олімпійський урок, змагання з міні-футболу, конкурс на кращий малюнок олімпійської символіки, вікторина «Кращий знавець олімпійського руху».

Організував і провів дані заходи викладач фізичної культури і здоров’я Петрончак Петро Іванович.
 
 
 
 Тиждень незалежності.
 З 07.09.2015р. по 11.09.2015р. в ДНЗ «Буданівський ПЛ» проходив тиждень незалежності. В рамках Тижня було проведено: виховну годину «Пізнай свою історію – вона єднає»; конкурс малюнків  на асфальті «Україно! Ти - моя молитва»; 
свято квітів і дарунків осені;
вечір запитань «Чи знаємо ми свою історію».

Перегляд художнього фільму.
04.09.2015р. в ДНЗ «Буданівський ПЛ» було організовано показ художнього фільму «Тіні забутих предків», присвячений 50 – річчю прем’єри фільму. 
 Збори учнівського колективу

03.09.2015р. в ДНЗ «Буданівський ПЛ» проведено збори учнівського колективу. Директор ліцею довів до відома учнів інформацію про права та обов’язки учнів, було розглянуто питання харчування, проживання учнів  в гуртожитку, відвідування уроків. 
Попків Б.Л. наголосив про дотримання правил техніки безпеки  на уроках та в позаурочний час. 

 

Перший урок 

 Перший урок 01.09.2015р. в Буданівському професійному ліцеї був присвячений вшануванню пам’яті митрополита Української Греко-Католицької Церкви Андрея Шептицького, який провів викладач історії Андрій Степанович Маловський. Розповідь про подвижницьке життя і діяльність митрополита перепліталася цікавими фактами з його особистого життя показом фотографій Шептицького. Життя і діяльність митрополита повинні бути прикладом для наслідування як для теперішніх керівників різних рангів так для звичайних громадян – такий лейтмотив цього уроку. 

 Перший дзвоник весело дзвенить. 

Який щасливий день сьогодні,
веселий, радісний, ясний,
це, гомінливий і погожий,
почавсь навчальний рік новий.
 Як і вся Україна, Буданівський професійний ліцей розпочав новий навальний рік. Радісні старшокурсники, серйозні та заклопотані першокурсники – всі зібрались в актовому залі ліцею.
Хвилиною мовчання вшанували присутні полеглих борців за волю України.
З Божим благословенням звернувся до присутніх отець Василь.
Привітав учнів та працівників з початком навчального року директор ліцею Попків Б.Л.
Звучали щирі побажання, лунала музика ліцейного дзвіночка.
Добрих та розумних учнів, вмілих та мудрих наставників, здоров’я і мирного неба всім нам.Вальс для випускників

30.06.2015 р. в Буданівському професійному ліцеї відбулося свято вручення випускних документів. Були тут і сльози радості , і сльози смутку , звучали щирі побажання директора , майстрів в/н , ваикладачів , сільського голови .
 Хлібом і вишитими  рушниками благословляли своїх дітей у доросле життя матері. 
Випускники дякували батькам та наставникам за добру науку , обіцяли бути хорошими спеціалістами .Прозвучало з вуст випускників і звернення до воїнів АТО , де вони дякували воїнам за мир і спокій на нашій території , бажали щасливого повернення з перемогою додому . Хвилина мовчання   
22.06.2015р. о 1000 год. учні та працівники ліцею разом з всією Україною відзначили сумну дату – 74 – ту річницю початку війни і вшанували пам'ять загиблих у ній хвилиною мовчання. 

«Вічний подвиг мого народу»  
 19.06.2015р. в ліцеї відбувся урок-пам’яті , приурочений сумній даті вторгненню фашистських окупантів на нашу землю. 
  Цього року ми 74-й раз відзначаємо сумну подію .1418 днів тривала страшна війна. Мільйони українців загинули у цьому кривавому пеклі.
«Пам’ятаймо про ці страшні жертви. Бережімо мир», - ці слова стали лейтмотивом уроку . 

Шануй батька і матір своїх  
16.06.2015р. відбулася виховна година «Шануй батька і матір своїх»,  приурочена Всеукраїнському дню батька. Дитині, як два крила потрібні і батько і мати. Хоча ми звикли більше вшановувати матір, як берегиню, проте без мудрої батьківської поради, мужнього батькового плеча, захисту, підтримки, опори не обійтися дитині в житті. Зараз, в наш неспокійний час, батько, син, брат – захисник держави, оборонець свого роду і народу. Шануймо батьків, берімо від них все добре, будьмо їм надійною зміною.

 

Урок пам'яті 

18 травня 2015 року в ДНЗ «Буданівський ПЛ»   проведено урок пам'яті, присвячений вшануванню 71–ї  річниці  депортації кримськотатарського народу.Навчально-польові збори

Згідно  навчальних планів і програм з 14.05. 2015 року по 16.05. 2015 року проведено навчально – польові збори з предмета. «Захист  Вітчизни» в групі № 23. Учні проходили навчання зі стрільб, пересування та  розташування  на  місцевості,  відпрацьовували  дії окремого солдата та  відділення в обороні, з  початком вогневої підготовки,  в наступі.Роки , обпалені війною

  Година пам'яті  «Роки, обпалені війною»,  приурочена  Дню пам'яті та примирення  та 70 – ій річниці  з Дня Перемоги  відбулася  в Буданівському професійному ліцеї.  Звучали вірші та пісні, були покладені квіти  до могил  воїнів, які захоронені на території  с. Буданів. 
Зустріч з оперуповноваженою Теребовлянського міжрайонного відділу КВІ УДПтС України в Тернопільській області Стасишин А.В.

В рамках місячника правових знань і правової інформації в ліцеї відбулася зустріч з оперуповноваженою Теребовлянського міжрайонного відділу КВІ УДПтС України в Тернопільській області Стасишин А.В., яка розповіла учням про їхні права та обов’язки та покарання , які учні можуть понести за скоєні злочини.


 

28 квітня Всесвітній день охорони праці

На відзначення Всесвітнього дня охорони праці в ліцеї проведено виховну годину "Охорона праці в Україні : проблеми та перспективи"
Пам'ятай Чорнобиль

На відзначення    29-х роковин Чорнобильської катастрофи в ліцеї проведено:

урок пам’яті «Пам’ятай Чорнобиль»;
інформаційну годину «Наслідки Чорнобильської трагедії»;
іперегляд відеофільму «Дзвони Чорнобиля».                        

Місячник правових знань і правової інформації

Ми часто  чуємо і самі повторюємо слова: право, правильно, правило. Всі ці слова мають один корінь, пов'язаний зі словом  правий,  той, хто дотримується правил, діє правильно. Як діяти правильно в тій чи іншій ситуації йшла мова під час диспуту «Ти і закон»,  який відбувся в гуртожитку ліцею. 
В рамках місячника правових знань  і  правової інформації в бібліотеці ліцею  проведено бесіду «Без правової культури немає правової держави».
 


Зустріч    з    воїном       АТО 

 21.04.2015 відбулася зустріч з випускником нашого ліцею Солтисом Андрієм , який прибув на ротацію з Сєверодонецька . 

 Свято останнього дзвоника 

Довга життєва дорога людини, важка, мінлива. Та  звідусіль неодмінно  світитиме далеким вогником, сповитим щемним і невгамовним спогадом,  дитинство,  ліцей, викладачі, майстри виробничого навчання, останній дзвінок. Такими  словами розпочалося свято  останнього дзвоника для  учнів  випускних груп  Буданівського  професійного ліцею, яке відбулося 26 березня 2015 року. Звучали щирі слова подяки викладачам та майстра виробничого навчання, побажання і  настанови молодшим учням.  Здоров'я добробуту, миру  та удачі в житті бажали випускникам  учні – першокурсники. Попереду – виробнича практика,  випускний  кваліфікаційний  екзамен , який  зветься  життям. В далеку путь сьогодні вирушаєм, В минуле вже не буде вороття. З  червоними вітрилами чекає, Нас корабель із  назвою «Життя».

 


«20 березня – Міжнародний день щастя»
Будь-яка людина прагне бути щасливою, або хоча б зовсім не проти того, щоб бодай зрідка, але відчувати такий стан, при якому присутнє почуття найбільшого внутрішнього задоволення своїм власним буттям, повноти і осмисленості життя. Приєдналися до відзначення Міжнародного дня щастя учні і працівники Буданівського професійного ліцею.

«МАНДРІВКА ЄВРОПОЮ»
20.03.2015р. в ліцеї проведено виховну годину «Мандрівка Європою», яку підготувала викладач географії Бальсіте Л.С. Віртуальна мандрівка пройшла через Польщу, Італію, Грецію, Францію, Великобританію, Німеччину. Щоб рухатися вперед потрібно не лише любити Батьківщину, а й знати і поважати своїх сусідів. А ще – вивчати їхній досвід розбудови громадянського суспільства. Українська молодь – за європейський вектор розвитку інтеграції держави. Бо наш народ із його культурною спадщиною, гуманістичною ментальністю достойний зайняти в Європі гідне місце. Завершилося дійство словами, що:
На білому світі є різні країни,
Де ріки, ліси і лани…
Та тільки одна за землі Україна,
А ми її доньки й сини.
І в сьогоднішній непростий час ми повинні згуртуватись воєдино, стати на захист своєї держави, зберегти мир і спокій в Україні!


    


Останній шлях Шевченка в Україну.

На вшанування пам'яті Т.Г.Шевченка в ліцеї проведено усний журнал "Останній шлях Шевченка в Україну", який підготувала викладач української мови та літератури Мудра М.М. .
Щирі та прорчі слова Шевченкової поезії , розповідь про останні роки життя поета-пророка звучали урочисто  та натхненно .
Твори , написані Шевченком більш ніж 150 років тому , не втратили вони своєї актуальності і сьогодні.
І сьогодні ми звіряємо своє життя за Тарасом.


БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «БОРІТЕСЯ – ПОБОРЕТЕ»

Вже більше року наша держава живе в тривозі, неспокої, сльозах і крові. Гине молодий цвіт нації, плачуть матері. Здавалось би, час не для концерту. Проте, кожен  допомагає нашим захисникам на Донбасі як і  чим може.  В Буданівському професійному ліцеї було  проведено  благодійний концерт  «Борітеся – поборете…», кошти від якого  переховані на потреби воїнам АТО. До  цього  були долучені  також гроші, зібрані під час  благодійної ярмарки,  де продавалися  кондитерські вироби, виготовлені учнями  та  майстрами виробничого навчання ліцею. В цих благодійних заходах взяли участь і працівники сільського будинку культури та учні Буданівської ЗОШ І – ІІІ ступенів. Звучали патріотичні пісні, вірші Тараса Шевченка, поезія часів Майдану. Нікого не залишив байдужим і  виступ народного танцювального колективу «Галичанка». Лейтмотивом благодійного  концерту  стали слова: 

 «Нам треба об’єднатись воєдино, 
Бо мрії й прагнення в усіх одні. 
Щоб стала вільна й сильна Україна, 
Ми кажем усі разом: «Ні – війні!».            
Зустріч з представниками програми 

"Здоров'я жінок України"


«НАРЕЧЕМОСЬ УКРАЇНИ ВІРНИМИ СИНАМИ !...»

10 березня 2015p. о 12.00 год. учні та працівники Буданівського професійного ліцею взяли участь в обласній акції із спільного хорового виконання Державного Гімну України, присвяченій 200-річчю від дня народження М.Вербицького та 150-й річниці першого публічного виконання національного гімну.

Переклик поколіньПереклик поколінь. Неначе спогад!
Неначе спомин в пам´яті моїй.
Коли сини і доньки в лютий холод
Прийняли перший і останній бій.
            
Переклик поколінь. Ординці люті
            Із півночі, з Москви до нас прийшли.
            Та на заваді їм постали Крути
            Щоб ми сьогодні жили і цвіли

Переклик поколінь. Їх було мало,
За десятьох боровся кожен з них.
Цвіт нації стояв. На жаль не стало
Захисників, студентів молодих.
            
   Переклик поколінь. Ще так недавно
            Стояв Майдан – і «Беркут» мов гроза.
            І вже за мить в очах, немов в тумані
            Із кров´ю перемішана сльоза.

Переклик поколінь. Матуся сива
Руками, почорнілими від справ
Не для того сорочку сину шила,
Щоб він у домовину в ній лягав.
            
Переклик поколінь. Не лиш сьогодні,
            А вічно жити в пам´яті будуть.
            Герої всі: одна «Небесна сотня»,
            І сотні три, з непокоренних Крут.

Майстер в/н  ДНЗ "Буданівський ПЛ"

 С.Я.Кухарик


27.02.2015р було проведено виховну годину , присвячену пам'яті Героїв Крут "Переклик поколінь"


Нам треба об'єднатися  воєдино 

На відзначення Дня Героїв Небесної Сотні  в ліцеї проведено урок -реквієм   " Нам треба об'єднатися  воєдино" Лейтмотивом уроку стали слова , що головним у світі є любов , і люди , яких ми поминаємо , власне , засвідчили свою любов до Бога , до своєї країни , свого народу .
Під слова пісні " Гори свіча " усі присутні запалили свічечки , як символ єднання з тими , хто загинув за нашу гідність та незалежність.Нам треба об'єднатися  воєдино 

На відзначення Дня Героїв Небесної Сотні  в ліцеї проведено урок -реквієм   " Нам треба об'єднатися  воєдино" Лейтмотивом уроку стали слова , що головним у світі є любов , і люди , яких ми поминаємо , власне , засвідчили свою любов до Бога , до своєї країни , свого народу .
Під слова пісні " Гори свіча " усі присутні запалили свічечки , як символ єднання з тими , хто загинув за нашу гідність та незалежність.15  лютого - День вшанування учасників бойових дій  на території інших держав.

17 лютого в ліцеї проведено виховну годину "Пам'ятаємо про загиблих , турбуємось про живих"

Вітання  до Дня Збройних Сил України

05.12. 2014 року  в актовому залі ліцею прозвучало   героїко – патріотичне  вітання  до Дня Збройних Сил України на тему: «Подвиг в ім'я Батьківщини». Учні вітали чоловічу половину ліцею зі святом  бажали  миру і здоров'я.  Особливу подяку  було висловлено тим, хто сьогодні  захищає нашу землю від ворога.
03.12.2014 року  в Буданівському професійному ліцеї  проведено спортивні змагання, присвяченні Дню Збройних Сил України  та річниці подій на Майдані


Всесвітній день  боротьбі зі СНІДом  

в Буданівському професійному ліцеї

До Всесвітнього дня  боротьбі зі СНІДом  в Буданівському професійному ліцеї проведено профілактичний тренінг «Молодь за майбутнє без СНІДу, який підготувала класний керівник Наконюшевська М.Є. з групою №11 .Активну участь у заходах  взяли також учні групи № 31.

         Кожна група підготувала стінгазету.

День Гідності і Свободи в Буданівському  професійному ліцеї

На відзначення Дня Гідності і Свободи в Буданівському  професійному ліцеї проведено флешмоб «Слава героям».
Під звуки пісні  «Пливе кача…» було запалено свічки, з яких було викладено слова «Слава героям» та тризуб.
В ліцеї оформлено стенди «ГЕРОЇ «НЕБЕСНОЇ СОТНІ».

Переддень свята Миколая


    


     Буденні справи педагогічного та учнівського колективу Буданівського професійного ліцею час від часу прикрашають виступи творчих колективів, чільне місце серед них належить танцювальному колективу «Галичанка».
         Напередодні дня святого Миколая, Новорічних та Різдвяних свят в ліцеї відбувся святковий концерт.
         Глядачі щирими оплесками вітали і наймолодших учасників цього святкового дійства, і тих, хто вже став «ветераном» танцювального колективу.
         Особливо сподобався глядачам виступ старшої групи «Галичанки», які інсценізували уривок із «Вечорів на хуторів біля Диканьки».
         А потім усіх привітав святий Миколай, побажав присутнім здоров’я, достатку, миру та спокою в родинах і в усій Україні.

Небо і Земля нині торжествують...


Згідно річного плану виховної роботи в Буданівському професійному ліцеї відбувся конкурс колядок, щедрівок, вертепів під гаслом «Небо і земля нині торжествують».
 Учні виконували колядки, щедрівки, віншування, прославляючи новонародженого Ісуса, бажаючи один одному здоров’я, добра, достатку в Новому році.


                                                             Зустріч з воїнами - афганцями

          Ось уже 25-й рік не згасає біль у тих, хто мусить жити, хто повернувся з Афганської війни. Цей захід приурочений учасникам подій в Афганістані - живим, які поруч з нами сьогодні, і мертвим, тим, які стали спогадом і болем рідних.

         Знову пам’ять ожива
         вогнем пекучих ран.
                  Ніколи не забути нам тебе,
                            Афганістан!


Вічна Шевченкова весна.....


       Тарасове слово виховало не одне покоління українців. І сьогодні, у наш нелегкий час, святкуючи 200-річчя від дня народження славного сина України, ми ще раз переконуємося в актуальності пророчих слів Шевченкових. Гортаючи сторінки славетного «Кобзаря», впевнюємось, що історія України була далеко не байдужою для Шевченка. Прикладом цього є незабутні поеми «Гайдамаки», «Гамалія», «І мертвим і живим…». Поет прославляє завзятих ватажків, славить борців за волю України, закликає свято берегти пам’ять про минуле, звертається до нашої свідомості.

     

      А історична драма «Назар Стодоля» дає змогу говорити про Шевченка не лише як про поета, прозаїка, художника, а й драматурга.