Поиск по этому блогу

НОВИНИ

Нещодавно фолькльорний ансабль "Галичанка" ДНЗ "Чортківське ВПУ" був запрошений на ХХ регіональний фестиваль-конкурс "Надія -2019" який відбувся 12 квітня в місті Теребовля.
Успішний виступ танцівників ,був обдарований теплими привітаннями глядачів та їх оплесками .


10.04.2019р. на базі Державного навчального закладу  «Бучацьке професійне училище» проведено 11 етап Всеукраїнського конкурсу  фахової майстерності з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Наше училище представляв учень Ш курсу Палиця Олег.
            Конкурсанти змагалися у двох турах: теоретичний та фактичний. У практичному турі учасники виконували два  завдання:
  1. Складання ланцюга керування освітленням з декількох місць за наданою однолінійною  схемою з використанням електричних апаратів обліку та захисту.
  2. Складання силового ланцюга та  ланцюга керування трифазними  асинхронними  електродвигунами.            Вітаємо Олега за зайняте ІІІ місце у конкурсі.

З 18 по 22 березня  поточного року проводився тиждень біології під гаслом «Земля наш спільний дім».
          Учні виконували стінгазети, підготували конференцію «По сторінках Червоної книги».      
          Особливо цікавими виявились учнівські проекти «Перлина Поділля – Медойра»,  «Заповідні території України», виконані ученицями Лілією Войтович та Василинию Василик.
          Підсумком тижня були виконані буклет «Екологічні фактори у життєдіяльності Теребовлянщини» та природнича вікторина.
СВЯТО КОБЗАРЯ
На українській землі живе і вічно житиме в народі пам'ять про  великого Кобзаря, геніального сина України, гнівного викривача панів чесних,  поборника святої правди, Т.Г.Шевченка вірив у майбутнє був народним пророком, титаном духу.
            Доля України йому була не байдужа. Він хотів бачити її вільною та незалежною.  Поет свято вірив у перемогу народу, скасування  самодержавно-кріпосницького ладу,  оновлення світу. Про це писав у своїх творах, про це розповідали учні на  літературно-музичному святі «Ми чуємо тебе, батьку, і через століття».
            Ліля Войтович, Тарас Чайковський, Мирослав Гулькевич, учні училища, читали вірші, а у  виконанні майстрів  в/н Олега Дюка , Володимира Мудрого прозвучали шевченківські пісні.


День Соборності України
 25 січня 2019 року проведена інформаційна година «Соборна мати – Україна одна для всіх, як оберіг» - під керівництвом майстра виробничого навчання групи №25 Кобильника Михайла Івановича.
Учні групи № 25 Предко Андрій, Бурдяк Катерина, Шемерлюк Петро, Рибак Олена розповіли про важкі часи боротьби за Незалежність нашої держави в 1918-1921 роках. Одним із важливих етапів цієї боротьби стала історична подія 22 січня 1919 року на Софіївському майдані Києва, де відбулося урочисте проголошення Акту Злуки УНР і ЗУНР.


З 17.12.2018р. по 22.12.2018р. у відділенні проведено тиждень з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». В рамках тижня проведено: брейн-ринг, вікторину, конкурс стінгазет. Фіналом тижня був конкурс «Кращий з професії».
У практичному турі змагалися учні ІІ і ІІІ курсів. Призові місця вибороли такі учні:
І місце – Палиця Олег (35 група)
ІІ місце – Гулькевич Мирослав (35 група)
ІІІ місце – Шемерлюк Петро (25 група)

19.12.2018р. відбувся звітний концерт художніх колективів Буданівського відділення під гаслом «В єдності – сила народу». Організатором цього цікавого дійства була, як завжди, керівник танцювального колективу  «Галичанка» Малгожата Качор. Танці перепліталися з чудовим виконанням пісень під керівництвом Івана Невінського. Фіналом концерту стало фольклорне дійство «Лемківські йойлики».


До свята Святого Миколая учнів відділення зібрали подарунки, написали листи – вдячності воїнам, які захищають нашу Україну на східних кордонах.
Всі учні, педагогічний колектив, працівники внесли щедрий дар під гаслом «Повертайтесь живими!» та побажали воїнам і всім нам мирного неба в Новорічні та Різдвяні свята і на майбутнє:
Миру,
            Добра,
                        Щастя!

 

«Моє здоров’я – здоров’я української нації»
Під таким гаслом проведена профілактична акція до Всесвітнього дня солідарності з ВІЛ – позитивними людьми. Ведучі Андрій Бурдяк та Володимир Медвідь згадали історичні дані щодо виникнення та наукових досліджень ВІЛ та СНІД – інфекції. Василина Василик продекламувала вірш – заклик щодо здорового способу життя. Кожен присутній одержав пам’ятку «Життя – це…».День Гідності та Свободи
 У середу 21 листопада в День Гідності та Свободи учні згадали пам’ятну дату про доленосні події в Україні початку ХХІ століття. Учні вшанували патріотизм та мужність громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору, виконавши флеш – моб «Гідність, свобода»
 

23 листопада – в переддень Дня пам’яті жертв Голодомору, проведено відкриту виховну годину «Право на життя, право на вічну пам’ять». Учні згадали історичні події щодо трагедії ХХ століття, зачитали архівні дані страшного геноциду українського народу. День пам’яті жертв Голодомору у 1932-1933 рр. у 2018р. припадає на 24 листопада, всеукраїнська акція «Запали свічку».
 Ми принесли Вам квіти і свічки,
Ви в нашій пам’яті – навіки.
Батьки, сусіди, чоловіки й жінки,
І Ви – замучені діти.

 

Фотовиставка та конкурс малюнків

 «Ми живемо в Україні, ми дуже любимо її»

В відділенні згідно місячника національно – патріотичного виховання відбулася фотовиставка та конкурс малюнків «Ми живемо в Україні, ми дуже любимо її».
Учні підготовку дві фотогазети під гаслом «Я люблю Україну». Заслужено відмічено роботи:  - художній пейзаж «Мій краї – моя Україна» - у виконанні Плескань Юлії – учениці групи №25 та пейзаж «Природа рідного краю» - Юрчака Володимира.
Цікава робота «Український козак» - у стилі графіка – туш, яку виконав Предко Андрій – учень групи № 25.
Надзвичайно яскраві роботи Войтович Лілі, учениці групи № 35 під назвою «Світ мого краю», та робота «Нехай святиться ім’я твоє Земля моя!».
Творчим завершенням місячника національно – патріотичного виховання став груповий конкурс художньої самодіяльності під гаслом «Козацька спадщина».
Учні виконували патріотичні пісні, читали поезії, зіграли сценки.
Але ж душа, душа Героя вічно лине!
До тебе наші сльози, молитви, зізнання!
Повір, хлопчино, наша пам'ять не загине,
Як і омріяні тобою воля та кохання.
Небесна сотня. Прапор. Чорна стрічка.
І сльози, бо ти, хлопче, словом вже не з нами.
Але в думках ти поруч, і не згасне свічка,
І линуть буде «Слава Україні!» над ланами.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Виховна година на тему: «Шлях України до незалежності»
23.10.2018р. в навчальному закладі була проведена відкрита виховна година на тему: «Шлях України до незалежності».
Ведучі Ліля Войтович, Олег Палиця, Ігор Гринькевич розповіли про те, як український народ ішов до незалежності через утиски, в’язниці, сибіри, йшов продовж усієї історії – від часів Київської Русі і до наших днів. Україна здобула незалежність. Перед усім світом посипала держава з своєю історією, культурою, з своїм чесним, працьовитим і миролюбним народом.
Учні Віталій Лазорчик, Віталій Раскевич, Мирослав Гулькевич читали вірші, а у виконанні учнів Лілі Войтович, Олега Палиці і майстрів в/н Мудрого В.С. і Дюка О.Р. прозвучали пісні про Україну.
Усі присутні вшанували хвилиною мовчання усіх, хто боровся за волю України, а також тих, хто в наші дні, захищаючи нас і нашу незалежність з російським агресором, віддав своє життя. Усі присутні заспівали Гімн України.
Виховну годину підготувала класний керівник групи № 35 Мудра М.М.
 
 

 
 

Честь і слава Українського козацтва. Бережіть себе і Україну.
12.10.2018р. в навчальному закладі, в рамках місячника національно  - патріотичного виховання, проведено виховний захід «Честь і слава Українського козацтва. Бережіть себе і Україну».
В заході брали участь учні першого (Гаяш Василь, Гаяш Андрій, Гаяш Давид, Місінович Михайло, Черненко Едуард, Василик Василина) та другого курсів (Рибак Олена, Плескань Юлія, Бурдяк Катерина, Іванів Тарас).
Метою виховного заходу було розширити знання учнів про історію славного українського козацтва, Запорізької Січі, гетьманів; згадати про героїв Небесної Сотні і героїв АТО; продовжувати формувати такі риси характеру: патріотизм, гуманізм, милосердя.

Виховний захід провела вихователь Бальсіте Л.С.


 

Обласний огляд – конкурс майданчиків для навчання з початкового керування транспортними засобами у закладах ПТНЗ
Відповідно до наказу управління освіти і науки облдержадміністрації від 11.09.2018р.      № 229 «Про обласний огляд – конкурс майданчиків для навчання з початкового керування транспортними засобами у закладах ПТНЗ» проведено конкурс, участь в якому брало і відділення.
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

День працівників освіти
У відділенні проведено урочистості з нагоди Дня працівника освіти.
Учні групи № 25 Бурдяк Катерина, Івахів Тарас, Плескань Юлія, Рибак Олена, групи № 35 Войтович Лілія  читали поезії, розігрували сценки, співали пісні присвячені педагогам.
Сьогодні вітання щирі
Ми Вам принесли з любов’ю
Живіть у добрі і мирі!
Хай буде міцним здоров’я!
До привітань приєднався завідувач відділенням Попків Б.Л. та зачитав наказ по училищу про відзначення працівників відділення. 
 
 

Тиждень фізкультури і спорту
З 25.09.2018р. по 04.10.2018р. у відділенні проведено тиждень фізкультури і спорту. В рамках тижня проведено спортивні змагання між учнями навчальних груп, а саме:
футбол:
І місце зайняла група № 35
ІІ місце зайняла група № 15
ІІІ місце зайняла група № 25
волейбол:
І місце зайняла група № 15
ІІ місце зайняла група № 35
ІІІ місце зайняла група № 25
гирьовий спорт (вага гирі 16 кг.):
І місце зайняла група № 35
ІІ місце зайняла група № 25
ІІІ місце зайняла група №15
підтягування у висі:
І місце зайняла група № 35
ІІ місце зайняла група № 15
ІІІ місце зайняла група № 25

Учні також підготували цікаві стінгазети.

 
 


Свято квітів та дарунків осені
17.09.2018р. в відділенні було проведено свято квітів та дарунків осені «Україна та Європа єдині».
Учні навчальних груп створили змістовні квіткові ікебани, в яких виразили свої емоції щодо природи рідної землі, її багатства та місце України в Європейському Союзі.
Квітни мій рідний край!
 

1 вересня

Вересневий туман,
Огортає світанкові роси
Це початок дзвінкій
Гомінливій учнівській порі
Десь пшениці й жита
Укладаються в рівні покоси
І училище двері відкриває
Для учнів своїх.

В актовій залі зібралися учні, батьки, викладачі, майстри в/н. З святковими привітаннями звернулися отець Василь Олійник, завідувач відділення Попків Б.Л., класний керівник учнів І курсу Бальсіте Л.С. Перший урок «Ми будуємо Україну – європейську демократичну країну» провела Наконюшевська М.Є., учениця групи № 35 Ліля Войтович продекламувала поезію Миколи Верещаки «Моя Україна»

Квітуй, моя калина, над плесами вод,
Будь в дружбі і праці міцна та єдина.
Хай буде щасливим твій вільний народ.
Прекрасна моя Україна. 
ВИПУСК КВАЛІФІКОВАНИХ РОБІТНИКІВ

Червневий день підсумовує напружений навчальний рік, він є чудовою надією для тих, хто зветься – випускник.
Нещодавно з нагоди особливого свята зібралися учні, викладачі, батьки, гості Буданівського відділення Чортківського вищого професійного училища для вручення випускних документів.
Під рушниками – оберегами в руках матерів зустріли випускників             2018 року кухарів, кондитерів, електромонтерів, водіїв. З напутніми побажаннями виступив завідувач відділенням Попків Богдан Леонтійович та вручив грамоти кращим випускникам: Денису Чіхману, Василю Кецу, Юлії Вязьміній, Івану Красовському, Олегу Валецькому, активним учасникам танцювального ансамблю «Галичанка» Петру Шкрибайлу, Валентині Рибак, Ользі Сивак.
Емоційно з найкращими побажаннями раділи за своїх учнів та проводжали їх в дорогу самостійного життя майстри виробничого навчання: Я.Ф. Камуля, Г.І. Гейниш, М.І. Лакома; класний керівник Л.С. Бальсіте.
Випускників привітала заступник директора з НВР Маркіна Ірина Генадіївна.
Випускники висловлювали слова вдячності своїм наставникам їм радісно світилися очі, тримаючи в руках атестати зрілості та дипломи кваліфікованого робітника. Святкове дійство супроводжували ведучі Катя Бурдяк та Ліля Войтович, звучали пісні, виконувались танцювальні композиції, а на завершення виконувався вальс. Засідання педагогічної ради

У відділенні ДНЗ «Чортківське ВПУ»  27.06.2018р. відбулося засідання педагогічної ради, на якій обговорено підсумки роботи педагогічного колективу у 2017-2018 навчальному році. З інформацією виступили: старший майстер Камуля М.Т., методист Міхневич Н.С. В обговоренні взяли участь: зав відділенням Попків Б.Л., голова методичної комісії викладачів загальноосвітніх предметів Мудра М.М., голова методичної комісії класних керівників, майстрів виробничого навчання Наконюшевська М.Є., майстер виробничого навчання Кобильник М.І.
Державна кваліфікаційна атестація.
27.06.2018р. проведено державну кваліфікаційну атестацію у групі за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, водій автомобіля»
Під час захисту дипломних робіт випускники демонстрували діючі стенди, планшети, виготовлені ними, як додаток до дипломної роботи.
У роботі кваліфікаційної комісії взяв участь завідуючий кабінетом НМЦ ПТО у Тернопільській області В.П. Дзюблюк.
День Примирення, День Перемоги
Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги, День Примирення. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 р.р.
Не щезне з пам’яті людської, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його перемога над фашистами.
Учні Івахів Тарас, Бурдяк Катерина, Рибак Олена зачитали інформацію із книги «Безсмертна пам’ять» про тих, хто віддав своє життя за щастя інших.
 Ніхто не забутий, на полі ніхто не згорів,
Солдатські портрети на вишитих крилах пливуть.
І доки є пам'ять в людей і живуть матері,
Щороку й сини, що спіткнулись об кулі живуть.

Поклонімося ж тим, хто поліг у бою,
Хто покрив землю рідну собою
Поклонімося ж всім, хто впав у бою,
Хто відстояв нашу свободу.
Це потрібно не мертвим,
Це потрібно живим.


Навчально - польові збори.
З 18.04 по 20.04 учні групи № 25 проходили навчально - польові збори. В програмі проведення навчально - польових зборів було виконано завдання і нормативи згідно плану.

Державна підсумкова атестація
З 12.04.2018р. по 17.04.2018р. у відділенні проведено державну підсумкову атестацію учнів третього курсу. Учні навчальної групи №32 з професії складали ДПА із математики та хімії, а учні навчальної групи №35 з професії «Електромонтер з ремонту і обслуговування електроустаткування» складали ДПА з математики і фізики. На ДПА з’явилися всі учні, які були допущені до атестації. Учні навчальних груп успішно справились з атестацією.
Шевченківське свято
14.03.2018р. в навчальному закладі проведено Шевченківське свято.
«Нам треба твого голосу, Тарасе!» під таким гаслом пройшло літературно – мистецьке свято. Ведучі Войтович Ліля і Молнар Дмитро розповіли присутнім про страдницьку долю народного поета, геніального митця, якого доля обдарувала багатьма талантами Т.Г. Шевченка.
Було оформлено книжкову полицю та ілюстровану виставку життєвого і творчого шляху поета.
Учні: 
І курс – Рибак Олена, Бурдяк Катерина, Предко Андрій, Івахів Тарас;

ІІ курс – Мотас Олег, Гулькевич Мирослав;
ІІІ курсу – Вязьміна Юля, Сивак Оля, Кец Василь, Красовський Іван
читали вірші, а у виконанні майстрів в/н Мудрого В.С. і Дюка О.Р. прозвучали зворушливі шевченківські пісні.
Свято підготували учні І - ІІІ курсів під керівництвом викладача Мудрої М.М.
Тиждень географії
З 19.02 по 23.02.2018р. в навчальному закладі проведено тиждень географії.
 В рамках тижня учнями було випущено стінгазети на географічну тему.
20.02.2018р. – учні групи № 32, 35 взяли участь в інтелектуально – розвивальній грі «Гео - ринг». Перемогу отримали команда «Карта».
Також учні під час перерв розв’язували географічні ребуси.
22.02.2018р. – учні училища переглянули фільм на екологічну тематику «Сутінки цивілізації».


Засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх предметів
31.01.2018р.  в навчальному закладі проведено засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх предметів. Члени методичної комісії відвідали і обговорили урок з української літератури у навчальній групі № 32-35, який провела викладач вищої категорії Мудра Марія Михайлівна. Методична мета уроку «Розвиток комунікативних умінь та навичок на уроках української літератури».

На засіданні методичної комісії обговорено також методичну розробку на тему: «Реалізація компетентнісного підходу у вивченні англійської мови», яку підготувала викладач Оленич Н.В.

Конкурс колядок і щедрівок
29.12.2017р. в навчальному закладі відбувся святковий конкурс колядок і щедрівок. Учні груп співали веселих колядок, щиро вінчували, бажали здоров’я, успіхів та миру, добра.
Бажали всім присутнім смачної куті та веселої коляди в родинному колі.
Учні всіх груп випустили святкові новорічні стінгазети та вбрали красуню – ялинку, що росте на подвір’ї закладу в новорічні шати. Новорічні свята розпочались!

З Новим Роком та Різдвом Христовим! Вітаємо!

20 грудня 2017 року в навчальному закладі проведено засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх предметів (голова методичної комісії Мудра М.М.).
            Члени методичної комісії побували на відкритому уроці з географії в групі № 32-35 на тему: «Населення світу: кількість, відтворення, розміщення. Демографічні процеси і демографічна політика», який провела викладач географії Бальсіте Л.С. Викладач активно використовує на своїх уроках мультимедійні засоби навчання. Під час уроку учні переглянули презентацію «Світ змінюється. Демографія Європи» та відеофрагмент «30 років політики однієї дитини в Європі».
            При підготовці до уроку учень групи № 35 Кец Василь та учениці групи № 32 Вязьміна Юлія, Сивак Ольга, Петрів Лідія провели пошуково – дослідлідницьку роботу з питань: природній рух населення за останні 5 років у моєму селі та соціальний захист багатодітних сімей, яку успішно презентувати на уроці.
            Підсумок уроку викладач провела у формі дидактичної гри, методу «Мікрофон» та розв’язання кросворду «Населення світу».
            На засіданні методичної комісії було заслухано і обговорено доповіді:

  1. «Формування компетентної особистості на уроках фізики» (викладач                Бігановський В.А.).
  2. «Формування різних видів загально навчальних компетентностей під час вивчення біології» (викладач Наконюшевська М.Є.).
 
 
 
 
 
 
 
 
 

30 років «Галичанці»
17.12.2017 р. в актовому залі  народний художній ансамбль фольклорного танцю “Галичанка” Буданівського відділення державного навчального закладу “Чортківське вище професійне училище” під керівництвом М.Качор відсвяткував 30-річчя від часу свого створення.
Учасників ансамблю привітали методисти НМЦ ПТО у Тернопільській області Крищук М.М., Мацек С.С., Козловський І.В., Басарабчук В.Т., голова сільської ради Дембіцький А.М., завідувач  Буданівським відділенням Попків Б.Л. У святковому концерті взяли участь учні ,працівники та випускники училища,  учні школи і вихованці дитячого садка.
Заступник директора з навчально-виховної роботи Дячок М.А. від імені  директора ДНЗ “Чортківське ВПУ” Іванілова О.В. вручив грамоти учасникам ансамблю. Бажаємо колективу «Галичанки» нових творчих досягнень.
 До дня Святого Миколая.
         Щоб дати відчути воїнам АТО свято Миколая, учні та працівники зібрали та відправили 15.12.2017р. на передову нашим захисникам солодощі, консервації, фрукти, овочі та теплі речі.
 

Тиждень з професії.
         З 11.12. по 15.12.2017р.  в навчальному закладі проведено тиждень з професії «Електромонтер з ремонту  та обслуговування електроустаткування».
         В рамках тижня проведено конкурс  «Кращий за професією», випуск стінгазет, брейн-ринг.
         Конкурс «Кращий за професією» проведено в два етапи: теоретичний і практичний. Переможцями конкурсу стали учні  Ш курсу Валецький Олег і Кец Василь.
         Відкритий урок на тему «З’єднання алюмінієвих і мідних жил проводів з струмоприймачами за допомогою наконечників та гілоз» провів майстер виробничого навчання Пилипів В.С.
 
 
 
Всеукраїнський тиждень права.
         На виконання плану заходів з проведення у 2017р.  в області Всеукраїнського тижня права у відділенні училища з 04.12. по 08.12.2017р. проведено тиждень права.
         В ході проведення тижня учні зустрічалися з працівниками Теребовлянського ВП ГУНП в Тернопільській області капітаном поліції Пельо І.М. та ст. лейтенантом Ваврик А.В.
         08.12.2017р. викладач Мудра М.М. провела Всеукраїнський урок «Права людини».
         Учні прийняли участь у випуску стінгазет на правову тематику, проведено юридичну вікторину.
 
 
 
 
 
 
 
26 річниця з дня створення Збройних Сил України.
         06.12.2017р. в актовому залі навчального закладу відбулися урочистості, присвячені Дню Збройних Сил України.
         Пам'ять про полеглих воїнів, які віддали своє життя за незалежність і територіальну цілісність країни вшанували хвилиною мовчання.
 


Засідання педагогічної ради
01.12.2017р. в навчальному закладі проведено засідання педагогічної ради з порядком денним:
1. Про стан освітнього процесу, якості професійної підготовки та працевлаштування випускників з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування; водій автотранспортних засобів категорії «В», «С1»».
2. Система та результативність роботи з обдарованими учнями.
З доповіддю по першому питання виступив старший майстер в/н Камуля М.Т. Він звернув увагу на матеріально – технічне забезпечення даної професії, якість викладання та рівень навчальних досягнень учнів.
Виступили майстри в/н та викладачі Лазорчик І.І., Попків Б.Л., Пилипів В.С., Мудрий В.С., Лакома М.І.

По другому питанню слухали доповідь методиста училища Міхневич Н.С. Виступили Наконюшевська М.Є., Голодюк О.П., Бальсіте Л.С.
1 грудня – Всесвітній день солідарності з ВІЛ-позитивними людьми
01.12.2017р. в навчальному закладі проведено профілактичну акцію «Моє здоров’я, здоров’я української нації», яку підготувала викладач Наконюшевська М.Є.
1 грудня весь світ по особливому згадує слово СНІД, адже це не лише проблема медична, а й соціальна.
Учні наводили цікаві факти про ВІЛ – інфікованих в світі та в Україні зокрема, розповідали причина захворюваності на СНІД та трагічні наслідки хвороби. Присутні переглянули фільм «Відкрий свої очі».
ПАМ’ЯТАЙТЕ:
ЖИТТЯ – це шанс, лови його
- це краса, милуйся нею
- це виклик, прийми його
- це коштовність, ціни це
- це скарб, бережи його
- це любов, пишайся нею
- це таємниці, відкрий її
- це обіцянка, виконуй її
- це гімн, заспівай його
- це боротьба, почни її
- це повітря, дихай ним

- це щастя, заслужи його

ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ ТА ФІЗИКИ .
З 27.11.по 01.12.2017 р у Буданівському відділенні ДНЗ «Чортківське ВПУ» проходив тиждень математики та фізики .
ПРОГРАМА ТИЖДНЯ:
  • ·         Фізико-математичний конкурс «Розв’яжи цікаву задачу»
  • ·        Участь в ІІ  етапі Всеукраїнської олімпіади з математики серед учнів ПТНЗ
  • ·         Участь в засіданні обласної методкомісії викладачів математики ПТНЗ
  • ·         Конкурс стінгазет
  • ·         Інформаційна година на тему «Голгофа Михайла Кравчука»
  • ·         Підсумки тиждня.


«Схід і Захід – голодна смерть»
Під такою назвою 24.11.2017р. в навчальному закладі проведено відкриту годину спілкування, яку підготувала класний керівник Наконюшевська М.Є.
Хвилиною мовчання вшанували учні та викладачі пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 рр.
 Європи житниця. І голод, і руїна
Врожайна, Богом дана нам земля.
Вмирала чесна, трудова Вкраїна
По волі хижого і лютого Кремля.
Засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх предметів.

23.11.2017р. в навчальному закладі проведено засідання методичної комісії викладачів загальноосвітніх предметів з порядком денним:
1. Відкритий урок з хімії.
2. Підсумки проведення тижня української мови та літератури.
3. Підсумки проведення І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із загальноосвітніх предметів. 
Відкритий урок з хімії підготувала викладач – методист Попків Н.В. Мета уроку: «Використання кооперативних методів навчання на уроках хімії». 
Тиждень української мови і літературиЗ 06.11.2017р. по 10.11.2017р. в навчальному закладі проходив тиждень з української мови і літератури. В рамках тижня було проведено:
1. Інтелектуальне змагання знавців української мови.
2. Виховну годину до дня української писемності та мови.
3. І етап ХVIII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
4. Написання радіо диктанту національної єдності «Наші пісні».
5. Випуск стінгазет.

«Ми – народ. Ми - нація»
02.11.2017р. в навчальному закладі відбувся конкурс групової художньої самодіяльності під гаслом «Ми – народ. Ми - нація». Учні демонстрували свої таланти під час виконання патріотичних пісень, сценок, читання поезії. Глядачі щиро аплодували учневі групи № 15 Івахіву Тарасу, дівчатам групи № 32, учням групи № 25. Перше місце вибороли учні групи № 32, друге – учні групи № 15, третє – учні групи № 35

Відкритий урок з водіння автомобіля
01.11.2017р. в навчальному закладі проведено відкритий урок з виробничого навчання. Тема уроку: «Водіння на маневреному майданчику; підготовка до виїзду, рух з невеликою швидкістю». Урок провів інструктор з водіння Дюк О.Р. 

Педагогічний та учнівський колектив Буданівського відділення ДНЗ «Чортківське ВПУ» глибоко сумує з приводу передчасної смерті майстра в/н Калити Михайла Мирославовича та висловлює щирі співчуття рідним та близьким покійного.


ВІДКРИТИЙ УРОК З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
17.10.2017р. в навчальному закладі згідно плану роботи методкомісії викладачів загальноосвітньої підготовки проведено відкритий урок з фізичної культури викладачем Войтовичем І.М.
Тема уроку: «Футбол». Учні закріпили техніку ведення м’яча, повторили техніку зупинки м’яча, удосконалили техніку удару по м’ячу. Викладач використовує ігри для удосконалення техніки футболу, для навчання тактики даної гри, ігри для розвитку фізичної підготовленості учнів.

ЗАСІДАННЯ МЕТОДКОМІСІЇ ВИКЛАДАЧІВ ЗАГАЛЬНООСВІТНІХ ПРЕДМЕТІВ

17.10.2017р. в навчальному закладі проведено засідання методкомісії викладачів загальноосвітніх предметів. Розглядалися питання:

1. Аналіз діагностичних контрольних робіт за курс основної школи.

2. Відкритий урок з фізичної культури на тему: «Футбол».75 РІЧНИЦЯ СТВОРЕННЯ УПА
12.10.2017р. в навчальному закладі відбувся виховний захід «УПА. Відповідь нескореного народу», який підготували учні групи № 32 разом з майстром виробничого навчання Гейниш Г.І.
Цікаві історичні факти, спогади очевидців, які зачитували учні, перепліталися з повстанськими піснями у виконанні майстрів в/н Мудрого В.С., Дюка О.Р., Гейниш Г.І. та учениці Раскевич Наталії.  

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ
29.09.2017р. в навчальному закладів відбулося святкування Дня працівника освіти.
Всі учні і працівники вітають освітян України з професійним святом.

Життя мине . Але труди,
Залишаться діткам на спомин,
Яких за руки Ви вели
Стежками знань, науки полем.

Кого теплом своїх сердець
В буденний холод зігрівали,
Були - порядності взірець,
Й до краплі душу віддавали.

Не згасне пам’яті вогонь
Про вчителя, допоки діти
Несуть знання з його долонь,
Через життя, неначе квіти!

Малюнок на асфальті
14.09.2017р. в навчальному закладі відбувся конкурс малюнка на асфальті «Україна незалежна». Активну участь взяли всі учні навчального закладу.
 
 
 
 Свято квітів

11.09.2017р. в навчальному закладі  в рамках Тижня Незалежності проведено свято квітів «Україна кольорова».

Перше місце журі присудило групі № 25, друге місце – групі № 32 і третє місце – групі № 15
  


Свято першого дзвоника
01.09.2017р. в навчальному закладі відбулося свято першого дзвоника. Бажаємо успіху в роботі і навчанні учнівському та педагогічному колективу.